اجرت نصب موزاییک

ویرایش- مهر ماه ۹۸

هزینه موزاییک کاری- راهنمای کارفرما و پیمانکار

اجرت نصب موزائیک - مهر ماه 98
۳۰۰۰۰ هزار تومان
موزائیک کاری ساده:
هر متر مربع
۳۵۰۰۰هزار تومان
موزائیک کاری لوزی:
هر متر مربع
۳۰۰۰هزار تومان
واش بتن
هر متر مربع
۲۵۰۰۰ هزار تومان
نصب قرنیزدوغابی
هر متر طول
۱۸۰۰۰ هزار تومان
نصب قرنیز چسبی
هر متر طول

موزائیک در حیاط خانه، باغ ها، ویلاها و محوطه سازی ها بکار می روند. انتخاب کفپوش ها بایستی با توجه به شرایط آب و هوایی،میزان تردد، نوع تردد و نیز زیبایی و طول عمر و کیفیت مناسب انتخاب گردند.

نکات مهم در انتخاب موزاییک

قبل از خریداری موزاییک، حتما نکات زیر را مطالعه کنید. نکات کاربردی برای کارفرما و صاحبکار در انتخاب موزاییک مناسب:

  • پارامترهای فنی موزاییک– هنگام خرید پارامترهایی نظیر مقاومت کششی، مقاومت فشاری، مقاومت ساییدگی، مقاومت دمایی، قابلیت خود پاک شوندگی، مقاومت در برابر انبساط و انقباض، چسبندگی به مصالح، وزن و نفوذ آب بباید مقایسه و با توجه به مکان مورد استفاده مدنظر قرار گیرند. در این مورد حتما با پیمانکار یا چند مصالح فروش مشورت نمایید.
  • طول عمر موزاییک– پارامترهای فنی موزاییک بیانگر میزان کیفیت نیز خواهند بود. موزاییک باید طول عمر کافی داشته باشد. تعویض موزاییک هزینه بر و زمانبر است. پس در ابتدا موزاییکی را خریداری کنید که کیفیت یا طول عمر آن تضمین شده باشد. بطور متوسط موزاییک استفاده شده در حیاط خانه باید بیش از ۱۰ سال عمر کند و در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و سطح آن سالم بماند.
  • سهولت کاربری موزاییک– موزاییک های با طرح های های فرورفته و شکسته به سختی شستشو می شوند زیرا خاک و گل ولای روی سطح آن به سختی رفته می شود. بنابراین شستشوی آسان از پارامترهای مهم انتخاب موزاییک خواهد بود.
  • اندازه موزاییک– موزاییک های با ابعاد کوچک هرچند نصب و تراز آنها سخت تر است (هزینه بیشتر) اما زیبایی بیشتر و احتمال شکستگی کمتری دارند. البته ابعاد موزاییک روی قیمت آن نیز تاثیر گذار است. معمولا در طرح های یکسان، موزاییک با اندازه کوچکتر گرانتر خواهد بود.
  • پشتیبانی تولید موزاییک– بلفرض به هر دلیلی یک یا ند موزاییک آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشد، انتخاب اولیه باید طوری باشد که در آینده نیز موجود بوده و بتوان آن را تهیه نمود (قالب های پر کاربرد).
  • زیبایی موزاییک– موزاییک ها بطور متداول در دو حالت تولید می شوند: نقش مستقل و نقش وابسته. در نقش مستقل، تمام موزاییک ها شکل یا تقارن یکسانی دارند و در نقش وابسته هر چندتا موزاییک در کنار هم طرح و نقشی را ایجاد می کنند. بنابراین زیبایی علاوه بر رنگ و طرح مستقل، ممکن است در حالت وابسته نیز مدنظر قرار گیرد. در هرصورت موزاییک را طوری انتخاب کنید تا از لحاظ زیبایی بعدها مردد نشوید.
  • هزینه موزاییک– قاعدتاً هرچه کیفیت و نوع طراحی و مصالح بکار رفته موزاییک در سطح بالاتری باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. اما پرسجو از چند مصالح فروشی و مشورت با پیمانکاران حتما ارزشمند خواهد بود و به شما در انتخاب و کنترل هزینه ها کمک خواهد کرد.

انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل اپارتمان، محوطه‌سازی، ویلا سازی طبق آخرین متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلا و ساختمان های خاص در پردیس سازه

همچنین کلیه خدمات بازسازی ,شامل بازسازی وتعمیرات جزیی و کلی،کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی، رفع نم، مقاوم سازی، لوله کشی، کاشی کاری و…..با نظارت دقیق و اکیپ حرفه ای

کلیه خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا میباشد، برای مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه خدمات مشاوره ای به صورت( رایگان ) ارائه دهیم.
«رضایت حرف اول و هدف آخر ماست»

 

توجه: تعرفه های ساختمان به دلیل نوسان قیمت ها در فصل ها و سالهای مختلف نا مشخص بوده و همواره دست خوش تغییرات عمده ای بوده است.

شما عزیزان می توانید برای محاسبه دقیق تر تعرفه ساخت ساختمان خود با شماره تلفن مندرج در سایت یا تلگرام تماس حاصل نمایید.

بروزترین وبسایت اطلاعات ساختمانی

خدمات ساختمانی پردیس سازه افتخار دارد که با تحقیقات میدانی، آخرین لیست هزینه خدمات ساختمانی را ارائه می کند. از این رو مدعی عاری از نقص نیستیم و از شما همکاران گرامی تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در این راه یاری نمایید.

دانلود فایل هزینه کلیه کارهای ساختمانی

دانلود فایل کامل اجرت لوله کشی ساختمان

دانلود فایل کامل دستمزد برق کشی ساختمان

دانلود فایل کامل دستمزد نقاشی ساختمان

دانلود فایل هزینه کلیه کارهای ساختمانی

مرکز دانلود فایل های کاربردی خدمات ساختمانی

هزینه ساخت هر متر مربع ساختمان در سال ۹۸

داکیومنت زمانبندی و هزینه ساخت پروژه مسکونی شش طبقه در سال ۹۸مرکز دانلود فایل های کاربردی خدمات ساختمانی