همیار دانشجو

همیار دانشجو

تریدی مکس

برنامه تری دی مکس به صورت سه بعدی است که علاوه بر کارایی در معماری در انواع حرفه‌ها همچون سینما و بازی‌های کامپیوتری نیز کاربرد دارد.

اتوکد

اتوکد نرم افزاری است جهت ترسیم و طراحی نقشه‌های معماری به زبانی ساده‌تر با اتوکد طرح‌ها و نقشه‌هایی که فقط در ذهن قابل پردازش هستند به واقعیت تبدیل می‌شوند یعنی می‌توانید آن‌ها را طراحی کنید به اصطلاحِ عامیانه‌تر با اتوکد این امکان فراهم است طرح‌ها و ایده‌هایی که در سر می‌پرورانید پیاده کنید.

ارشیکد

نرم افزار آرشیکد مناسب طراحی فضاهای داخلی، ساختمان‌ها حتی مناطق شهری است با این نرم افزار می‌توان نقشه کشی را به صورت دوبعدی و سه بعدی انجام داد ویژگی‌های زیاد این برنامه باعث شده تا برای معماران، طراحان و دیگر شاخه‌های مربوط به حوزه معماری بسیار کارامد و مفید باشد همچنین قابلیت ادغام شدن ارشیکد با چندین برنامه دیگر باعث شده به یکی از نرم افزارهای مهم و روزِ شاخه معماری تبدیل شود.

رویت

رویت برنامه‌ای است مختص معماری، زیرا برای طراحی جزئیات ساختمانی بسیار کارامد است رویت قابلیت طراحی سازه به صورت سه بعدی را دارد، دقت بالا در ترسیم و طراحی نقشه‌ها، سرعت بالا، قابلیت مبدل نمودن نقشه فاز 1 به 2، کارکرد آسان و چند ویژگی مهمِ دیگر همچون مدل کردن همزمان کل تأسیسات( آب، گاز و برق) به صوت سه بعدی از مزایای این نرم افزار قوی هستند که همیار دانشجو پروژه‌های معماری مربوط به آن را تقبل می‌کند.

اسکچاپ

کار با اسکچاپ آنچنان پیچیده نیست این برنامه نرم افزاری سه بعدی است و مطمئناً هر فردی که در یکی از عرصه‌های معماری فعالیت داشته باشد نام و مزیت‌های آن را می‌شناسد دقت و کیفیت دو شاخصه اصلی نرم افزار اسکچاپ هستند که موجب انجام طراحی‌‌های بی‌نقص می‌شوند ویژگی‌های نام برده تنها بخشی از معرفی این برنامه هستند.

راینو

راینو، برنامه‌ای سه بعدی و قوی با کاربردهای فراوان، مناسب‌ترین تعریف برای معرفی آن است، راینو نسبت به دیگر نرم افزارهایِ معرفی شده دقت بالاتری همچنین کاربردهای وسیع‌تری در صنعت ساختمانی، عمرانی و دکوراسیون داخلی دارد چنانچه پروژه یا تحقیقی در این باره داشتید همیار دانشجو بر نحوه کارکرد و کلِ کاربردهای راینو مسلط است و می‌تواند همراه شما در انجامو تحویل این پروژه شود.

قیمت درخواست انجام پروژه از همیار دانشجو

توجه کنید تعرفه مشخص و واحدی برای انجام پروژه‌های دانشجویی رشته معماری، مشخص نشده زیرا انجام هر تحقیقی با هر برنامه و نرم افزاری، روندی مجزا دارد همچین زمانِ تحویل و کیفیت بر قیمت نهایی تأثیر گذارند اما پردیس سازه به جهت همکاری و همدلی با دانشجو، کلیه قیمت‌ها را منصفانه و مناسب قبل از تقبل و انجام پروژه و تحقیق، براورد و به شما اعلام می‌کنند در صورتی که نیاز به توضیح بیشتر داشتید یا ابهامی در این باره دارید با مشاوران  از طریق ایکن واتساپ در پایین برگه ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *