هزینه ساخت هر مترمربع ساختمان تجاری

هزینه ساخت هر متر مربع ساختمان تجاری در حالت کلی نسبت به هزینه ساخت هر مترمربع ساختمان مسکونی پایین تر است.

دلیل آن سادگی و مصرف مصالح کمتر می باشد.

گران بودن خرید واحد یا مغازه تجاری به دلیل بالا بودن قیمت مجوز و موقعیت و کاربری تجاری آن است و مصالح و قیمت ساخت آن تعیین کننده قیمت نهایی هرمترمربع ساختمان تجاری نخواهد بود.

قیمت تمام شده سنگ کاری، سیستم روشنایی، لوله کشی، کچ کاری، نقاشی و … یک واحد تجاری از یک واحد مسکونی پایین تر خواهد بود.

محاسبه هزینه اخذ جواز واحد تجاری

براورد محاسبه شامل هزینه است!لطفا در صورت تمایل فرم را پر کنید.یا از واتساپ داخل سایت نقشه را ارسال کنید ، (قیمت پس از برسی)

 

پردیس سازه قیمت ها و تغییرات را با دید باز رصد می کند و تغییرات را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع همکاران و کاربران گرامی می رساند. لازم است یادآور شویم که تعرفه های ساختمانی در سالها و فصول مختلف و نیز با توجه به نرخ تورم متغیر است. از اینرو قبل از انجام هر پروژه ساخت و ساز، حتما بررسی های لازم برای برآورد و تامین هزینه های لازم و نیز مدیریت هزینه ها را به عمل آورید. پیشبینی غیر دقیق و تامین نابهنگام مصالح می تواند تاخیرات و هزینه ها را نامتعارف نماید.

 

در صورت لزوم می توانید با ما از طریق تماس  که در بخش تماس درج شده اند، در تماس باشید. 

بروزترین وبسایت اطلاعات ساختمانی

خدمات ساختمانی پردیس سازه افتخار دارد که با تحقیقات میدانی، آخرین لیست هزینه خدمات ساختمانی را ارائه می کند. از این رو مدعی عاری از نقص نیستیم و از شما همکاران گرامی تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در این راه یاری نمایید.

 

سبد خرید
error: کپی غیر فعال است !!