هزینه تری دی پنل

هزینه تریدی پنل دستمزد

هزینه و دستمزد ۳D پنل- آبان ماه ۹۸ اجرای عملیات نصب تری دی پنل به صورت دهنه پر هر متر مربع مبلغ ۱۲ هزار تومان اجرای عملیات شاسی کشی و پروفیل گذاری هر کیلو به مبلغ ۲۸۰۰ تومان اجرای عملیات شاتگریت دو طرف پنل به ازای هر متر مربع به مبلغ ۹۰۰۰ تومان قیمت تری دی پنل (۳D-Panel): به عنوان مثال در یکی از شرکت های تولید کننده، قیمت ۳DP در قالب استاندارد ۱۰۰×۳۰۰ سانتیمتر بصورت جدول زیر است:

آموزش اجرا و نصب تری دی پانل

«بازدید در تهران و حومه»

«بازدید و مشاوره در مشهد و حومه»

پردیس سازه قیمت ها و تغییرات را با دید باز رصد می کند و تغییرات را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع همکاران و کاربران گرامی می رساند. لازم است یادآور شویم که تعرفه های ساختمانی در سالها و فصول مختلف و نیز با توجه به نرخ تورم متغیر است. از اینرو قبل از انجام هر پروژه ساخت و ساز، حتما بررسی های لازم برای برآورد و تامین هزینه های لازم و نیز مدیریت هزینه ها را به عمل آورید. پیشبینی غیر دقیق و تامین نابهنگام مصالح می تواند تاخیرات و هزینه ها را نامتعارف نماید.

بروزترین سایت خدمات ساختمانی

در صورت لزوم می توانید با ما از طریق تماس یا کانال های اجتماعی از جمله تلگرام، که در بخش تماس درج شده اند، در تماس باشید. 

بروزترین وبسایت اطلاعات ساختمانی

خدمات ساختمانی پردیس سازه افتخار دارد که با تحقیقات میدانی، آخرین لیست هزینه خدمات ساختمانی را ارائه می کند. از این رو مدعی عاری از نقص نیستیم و از شما همکاران گرامی تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در این راه یاری نمایید. دانلود فایل هزینه کلیه کارهای ساختمانی داکیومنت زمانبندی و هزینه ساخت پروژه مسکونی شش طبقه در سال ۹۸
مرکز دانلود فایل های کاربردی خدمات ساختمانی
اشتراک گذاری این برگه