مرکز دانلود خدمات ساختمانی

فایل (های) مورد نظر خود را انتخاب و دانلود کنید. در صورت لزوم می توانید توضیحات انتهای صفحه را نیز مشاهده نمایید.

نام فایل (رایگان) توضیحات دانلود(رایگان)
آموزش نرم افزار MSP
(مدیریت و کنترل پروژه)
آموزشدانلود
آموزش نرم افزار MSP آموزشدانلود
طراحی دکوراسیون داخلی دکوراسیوندانلود
دستورالعمل و الزامات
کارگاه های ساختمانی
ساخت و سازدانلود

نام فایل توضیحات دانلود (غیر رایگان)
دستمزد کلیه خدمات ساختمانی مرداد ۹۸دانلود
دستمزد کلیه خدمات ساختمانیاردیبهشت ۹۸دانلود
هزینه اسکلت بتونی و فونداسیونمرداد ۹۸دانلود
دستمزد برق کشی ساختمانمرداد ۹۸دانلود
دستمزد لوله کشی ساختمانمرداد ۹۸دانلود
دستمزد کلیه خدمات بناییمرداد ۹۸دانلود
منشور، زمانبندی و
هزینه ساخت پروژه مسکونی
شش طبقه در سال ۹۸
پروژه عملیدانلود

فروشگاه پردیس سازه

پردیس سازه برای سهولت برآورد هزینه و دسترسی سریع به بازه و متوسط هزینه های ساختمانی، تحقیقات مبتنی بر تجربه عملی، مدیریت پروژه های ساختمانی، مدیریت هزینه های ساختمانی، رهنمودهای خدمات ساختمانی، راهنمایی دانشجویان و محققین و آموزش خدمات ساختمانی فایل هایی را جهت دانلود محیا کرده است که در عناوین زیر دسته بندی شده اند.

لیست قیمت خدمات ساختمانی:

فایل های لیست قیمت خدمات ساختمانی بطور پریودیک ماهانه بررسی و بروزرسانی می شوند. گرد آوری و نهایی سازی قیمت های خدمات ساختمانی مبتنی بر استعلام از بازار کار و استعلام از افراد در حال اجرای پروژه ها می باشد.

درس آموخته های عملی خدمات ساختمانی:

تیم مهندسی و خدماتی پردیس سازه با توجه به تجربه چندین ساله خویش مقوله های علمی-عملی ارائه می کند که مورد استفاده مبتدیان و افرادی است که بطور ملموس با کار درگیر هستند. برخی از این تجربه ها در واقع درس آموخته های عملی هستند که گاها نتیجه تبدیل یک شکست به موفقیت در خدمات ساختمانی و زیر مجموعه های خدمات ساختمانی هستند. بدست آمدن این درس آموخته های ساختمانی تیم پردیس سازه را متضرر هزینه هایی کرده است اما از اینکه راهی یافته این که بتوانیم این درس آموخته های عملی را با هزینه اندکی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم خوشحالیم. مطالعه و آگاهی از این «درس آموخته های عملی خدمات ساختمانی» باعث می شود مدیران اجرایی و کارکنان ساختمانی از تجربه آنها بپرهیزند و متعاقبا متحمل هزینه ناشی از عدم تجربه نشوند.

مدیریت پروژه های ساختمانی:

پروژه های ساختمانی در حالت کلی پنج ویژگی اصلی دارند:

  • پروژه ساختمانی آغاز و پایان مشخص دارد که شامل توالی قابل تعریفی از فعالیت هاست.
  • پروژه ساختمانی به منابعی شامل نیروی انسانی، تجهیزات، زمان و پول نیاز دارد.
  • نتایج پایانی پروژه ها از پیش تعیین شده هستند و اهداف کیفی و عملکردی مشخصی را دنبال می کنند.
  • پروژه ساختمانی اغلب رویکردی برنامه ریزی شده و سازمان یافته ای را برای دستیابی به اهداف مورد نظر دنبال می کند.
  • یک پروژه ساختمانی متشکل از همکاری گروهی از افراد برای انجام نیاز دارد.

هر پروژه شامل فعالیت هایی برای به سرانجام رساندن است. به عنوان مثال یک پروژه ساخت آپارتمان شامل فعالیت های تجهیز کارگاه، خاکبرداری، فونداسیون، اسکلت، سقف سازی، سفت کاری، تاسیسات فاز اول، کفسازی، سقف کاذب، نازک کاری، نماسازی، کاشی و سرامیک، تاسیسات فاز دوم، نقاشی و نصب شیشه، تمیزکاری و تحویل و برچیدن کارگاه می باشد. فایل های ارائه شده در این بخش فرآیند و الزامات مدیریت پروژه های ساختمانی را در اختیار قرار می دهد.

مدیریت هزینه های ساختمانی:

پروژه های ساختمانی معمولا پروژه های با هزینه بالا محسوب می شوند. مدیریت صحیح هزینه های ساختمانی باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر هزینه های ساختمانی استفاده از مشاورین مجرب، منابع خرید معتبر، نیروی کار خبره، کنترل زمان و … می باشند.

رهنمودهای خدمات ساختمانی:

در این بخش مشتریان و کاربران گرامی سایت پردیس سازه از راهنمایی هایی در مورد مقایسه نوع و کیفیت مصالح و تجهیزات، روش ها، مدل ها و … برخوردار خواهند شد. بعنوان مثال در نقاشی داخلی منازل و اماکن، مشخصات و کاربرد انواع رنگ ها معرفی شده و ترکیب رنگ مناسب هر قسمت بیان می شود.

راهنمایی محققین و دانشجویان:

مقالات روز و کاربردی مرتبط با خدمات ساختمانی ارائه می شوند. محققین مقالات مناسب موضوع تحقیق را می توانند در اینجا بیابند یا درخواست ترجمه نمایند.

آموزش منابع انسانی خدمات ساختمانی:

به منظور تامین نیروی کار خدمات ساختمانی، با توجه به علاقه و استعداد افراد، آموزش های کاملی ارائه می شود که مبتنی بر علم و تجربه عملی می باشد.

اشتراک گذاری این برگه