خدمات

خدمات ساختمانی                               
 به روزرسانی در تاریخ: ۹۷/۷
شما میتوانید برای دیدن لیست قیمت اجرایی هر مرحله از کاربه صحفه لیست دستمزد ۹۶ مراجعه کنید!
خدمات
خدمات

انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل پیمانکاری ویلا و آپارتمانی، محوطه‌سازی، ویلا سازی طبق متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلاهای خاص.

همچنین کلیه خدمات بازسازی ساختمان شامل بازسازی کلی و جزیی ویلا و آپارتمان وتعمیرات جزیی و کلی ویلا وساختمان، ساخت استخر سونا و جکوزی دیوار سنگی،سنگ فرش کف، اتش کده ، باربیکیو فرز بر یا چکش قلم هر نوع سنگ با اکیپ حرفه ای و نظارت دقیق .

کلیه خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا میباشد.

، کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی ، رفع نم ، مقاوم سازی ویلا و ساختمانی تمام کارهای ویلا سازی و ساختمانی با سریعترین زمان ممکن و دقت زیاد.

برای مشاوره در مورد تعمیرات ، دکوراسیون ، طراحی،  و…….  ساخت ویلا و ساختمان میتوانید با ماتماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه خدمات مشاوره ای به شما به صورت( کاملا رایگان )ارایه دهیم.
با خدمات و ضمانت چند ساله

خدمات
خدمات

تعرفه ساخت ساختمان بر دو اساس با مصالح و بدون مصالح قیمت گذاری می شود.

قیمت هر کدام از این تعرفه ها نسبت به موقعیت جغرافیایی محل کارگاه،چگونگی نوع مصالح و با توجه به متراژ پروژه متفاوت خواهد بود.
ساخت ساختمان با مصالح

در ساخت ساختمان با مصالح کلیه هزینه های خرید مصالح و قرار دادن مصالح پای کار، بر عهده ی پیمانکار می باشد و کارفرما با توجه به ایتم ها در قرارداد بسته شده، به ازای هر متر، هزینه مصالح را نیز برای ساخت و ساز می پردازد.
ساخت ساختمان بدون مصالح

در این نوع ساخت، کلیه مصالح مورد نیاز را کارفرما تهیه کرده و در اختیار کارفرما پای کار قرار خواهد داد.

البته شایان ذکر است که در برخی پروژه های ساختمانی، کارفرما پروژه را به صورت پیمان مدیریتی به پیمانکار ارائه می دهد که در این صورت با توجه به خرج کرد کل پروژه، درصدی از کل که به صورت توافقی در ابتدا ذکر می شود، به عنوان حق الزحمه به پیمانکار داده خواهد شد.

به عنوان مثال اگر در قرارداد پیمان مدیریتی ذکر شود که ۱۰% حق الزحمه مجری باشد، و اگر کل پروژه ۱ میلیارد تومان هزینه بردارد، حق الزحمه پیمانکار ۱۰۰ میلیون تومان خواهد شد.

خدمات ساختمانی
خدمات ساختمانی

انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل اپارتمان, محوطه‌سازی، ویلا سازی طبق آخرین متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلا و ساختمان های خاص

همچنین کلیه خدمات بازسازی ,شامل بازسازی وتعمیرات جزیی و کلی،کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی ، رفع نم ، مقاوم سازی ,لوله کشی , کاشی کاری و…..با نظارت دقیق و اکیپ حرفه ای

کلیه خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا میباشد،

شما عزیزان می توانید با ماتماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه خدمات  بازدید و برآورد هزینه  به صورت( رایگان )ارائه دهیم.
با خدمات و ضمانت چند ساله

هدف ما جلب رضایت شما ست 😊

تعرفه های ساختمان به دلیل نوسان قیمت ها در فصل ها و سالهای مختلف نا مشخص بوده و همواره دست خوش تغییرات عمده ای بوده است.
شما عزیزان می توانید برای محاسبه دقیق تر تعرفه ساخت ساختمان خود با شماره تلفن مندرج در سایت یا تلگرام تماس حاصل نمایید.
پاسخ‌گویی آنلاین ۸ صبح الی ۲۱ شب