هزینه و دستمزد فنس کشی و سیم خاردار- خدمات نصب

هر متر مربع فنس کشی با مفتول 2.8 و لوله داربستی5 با مصالح و دستمزد از کندن چاله تا تحویل کلیه کار مبلغ 120 هزار تومان در تاریخ مهر 99 در تهران . قیمت شهرستان نداریم!

هزینه و دستمزد نصب سیم خاردار باغ، زمین و مناطق خاص- بروزرسانی مهر 99

دستمزد نصب فنس (تلورانس مربوط به متراژ کار و شرایط کارگاه است):

 • دستمزد هر متر فنس کشی طولی تا ارتفاع ۲ متر: بدون مصالح 25000 ~ 38000 هزار تومان
 • در برآورد مصالح، هر 10 پایه به حدود 1 متر مکعب ملات ماسه و سیمان معمولی نیاز دارد (هر متر مکعب ملات 230 کیلو سیمان و یک متر مکعب شن یا ماسه نیاز دارد)

دستمزد نصب سیم خاردار (تلورانس مربوط به متراژ کار و شرایط کارگاه است):

 • دستمزد هر خط سیم خاردار  هر متر طول 2 تا 3 تومان (تا ارتفاع 2 متر)
 • دستمزد هر خط سیم خاردار  هر متر طول 3 تا 5 تومان (روی داربست)

مشخصات ابعادی فنس:

فنس ها بر اساس اندازه چشمه و قطر (ضخامت مفتول) دسته بندی می شوند. هرچه الزام به استحکام حصار بالاتر باشد متعاقباًً به اندازه چشمه کوچکتر و مفتول قطورتر نیاز خواهید داشت. به شکل زیر توجه کنید:

قیمت انواع فنس- بروزسانی مهر ماه 99

دلیل اصلی اختلاف قیمت در انواع فنس، مقدار فلز مصرفی در آن است. هرچه اندازه چشمه کوچکتر و مفتول قطورتر باشد فلز بکار رفته در هر متر مربع بیشتر شده و در نتیجه قیمت افزایش خواهد یافت.

اندازه چشمه (سانتیمتر)قطر مفتول (میلیمتر)قیمت (هر متر مربع)
7.5 2~ تومان
7.52.5 21000~ تومان
7.53 22500 تومان
6.52 تومان
6.52.5 تومان
6.53 تومان
5.52 تومان
5.52.5 22500 تومان
5.53 24500 تومان

زمان لازم برای اجرا:

 • شاگرد باید دو روز زودتر شروع به کندن چاله کند.
 • یک اوستاکار بهمراه یک شاگرد حدود ۴۵ تا ۵۵ پایه در هر روز نصب می کنند.

کاربرد فنس کشی/سیم خاردار:

 • حصارکشی زمین ها و باغ ها
 • حصارکشی مناظق نظامی
 • حصارکشی زمین های ورزشی
 • حصارکشی فرودگاه
 • حصارکشی پتروشیمی و …

مراحل اجرای فنس کشی/:

 • مشخص کردن دقیق محدوده زمین
 • محاسبه و تعیین محل نصب پایه ها
 • خاک برداری و هموار سازی در صورت لزوم
 • حفر و ایجاد چاله نصب پایه ها
 • تراز و نصب پایه های فنس/سیم
 • نصب کمرکش
 • نصب فنس روی پایه ها

هزینه فنس کشی و سیم خاردار
فنس کشی
فنس کشی بدون مصالح
25000 تا 35000 تومان
هر متر مربع تا ارتفاع ۲/۵ متر (سطح هموار)
فنس کشی با مصالح
120000 تا 210000 تومان
هر متر مربع تا ارتفاع ۲/۵ متر
پایه ۲/۵ متری لوله ۵ سانت سبک
تومان
رنگ زده
پایه ۳ متری لوله ۵ سانت سبک
تومان
رنگ زده
پایه ۲/۵ متری لوله ۵ سانت قوی
118000تومان
رنگ زده
پایه ۳ متری لوله ۵ سانت قوی
132000 تومان
رنگ زده
نصب سیم خاردار بدون مصالح
سه خط سیم با فاصله تیر 3 متر
13000تومان
هر متر طول (ارتفاع 1 متر)
دو خط سیم با فاصله تیر 2 متر
9000 تومان
هر متر طول (ارتفاع 1 متر)
سه خط سیم با فاصله علمک 2/5 متر
هر متر طول (در ارتفاع 2 تا 3 متر)
18000 تا 30000 تومان
سفارش اجرا

طول عمر فنس:

یکی از انواع فنس های فلزی و متداول، فنس ساخته شده از مفتول گالوانیزه از جنس فولاد st37 با روکش فلز روی است که در محیط های کم رطوبت دارای طول عمر ۷۰ سال و در محیط های با رطوبت بالا طول عمر ۵۰ سال را دارد.

دقت شود که قیمت فنس، پایه و اجرایی نسبت به حجم کار و شرایط کارگاه تا تلورانس۱۰% متغیر است.

خدمات فروش و نصب در تهران، شهرهای شمالی، قم، زنجان، همدان، اصفهان، سمنان، قزوین و خراسان رضوی و شیراز. در صورتی که متراژ بیش از 2000 متر باشد در سایر شهرستان ها نیز خدمات و اجرا می شود.

سیم خاردار:

سیم خار دار میخی کیلویی  27000 تومان. هر 6 متر طول = 1 کیلو

سیم خاردار تبری دایره ۶۰ سانت ۱۰ تا ۱۲ متر طول   هزار تومان

سیم خاردار تبری دایره ۹۰ سانت ۱۰ ۱۲ متر طول   هزار تومان

پایه فلزی

پایه ۲/۵ متری لوله ۵ سانت سبک  رنگ زده آماده هر عدد به مبلغ  تومان

پایه ۳ متری لوله ۵ سانت سبک رنگ زده آماده هر عدد به مبلغ  هزار تومان

پایه ۲ متری لوله ۵ سانت سنگین رنگ زده آماده هر عدد به مبلغ 118000 تومان

پایه ۳ متری لوله ۵ سانت سنگین رنگ زده آماده هر عدد به مبلغ 132000 هزار تومان

 

انواع سیستم های فنس:

 • فنس های آهنی: فنس های آهنی حفاظت قابل قبولی را فراهم می کنند. این نوع فنس با توجه به جنس آن به مراقبت کمتری به منظور افزایش طول عمر و حفظ استحکام نیاز دارند.

لازم به ذکر است حفاظ های فلزی که در خانه ها و اماکن مورد استفاده قرار میگیرند علاوه بر فنس فلزی عبارتند از: حفاظ نرده برای روی دیوار که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، سر نیزه حفاظ هستند، حفاظ نرده ساده و حفاظ نرده فرفورژه برای پنجره، حفاظ درب آکاردئونی کشویی (محافظ درب ورودی)

 • فنس/نرده آلومینیومی: این فنس ها وزن کمتری نسبت به فنس های آهنی دارند اما سطح حفاظتی چندانی ایجاد نمی کنند. قیمت فنس های آلومینیومی به نسبت گران است.
 • فنس/نرده پی وی سی PVC: فنس های PVC قیمت پایینی دارند. این فنس ها دوام بالایی داشته و امنیت متوسطی در برابر ورود حیوانات ایجاد می کنند. فنس های PVC روی پایه های فلزی با پیچ و مهره نصب می شوند و در رنگ ها و ارتفاع های متنوعی در بازار موجود هستند.
 • فنس وینیل: فنس های وینیل به نسبت گران هستند اما دوام و ماندگاری بالایی دارند. این فنس ها حدود چهار برابر دوام و استحکام بیشتری نسبت به نرده های چوبی دارند. هزینه نصب نرده/فنس وینیل نسبتا بالاست.
 • فنس/نرده چوبی: فنس یا نرده های چوبی محبوبیت خاصی بخصوص در آمریکا دارند. نرده های چوبی حس طبیعی و خوشایندی بوجود می‌آورند. بخش اعظم هزینه نرده های چوبی، هزینه چوب آن است و هرچه ارتفاع حصار چوبی بیشتر باشد هزینه نیز افزایش می یابد. کیفیت چوب انتخابی متعاقبا طول عمر و دوام آن را تعیین می کند.

محاسبه آنلاین هزینه فنس کشی:

فنس کشی

فنس کشی یکی از راه کار هایی است که برای امنیت خانه به کار می رود.شما می توانید امنیت خانه خود را با فنس کشی تامین نمایید.

در ادامه می خواهیم انواع فنس و توری را برای شما شرح دهیم.

انواع فنس کشی و توری های مورد استفاده در فنس کشی

فنس و توری کار برد های مختلفی دارد. می خواهیم انواع آن ها را به شما معرفی نمایید تا در صورت نیاز، شناختی کلی نسبت به آن ها داشته باشیدو

شما نیز می توانید برای جهت تصمیم گیری بهتر برای انتخاب فنس و توری مورد نیازتان با مشاوران گروه مهندسی پردیس سازه در تماس باشید.

توری حصاری گابیون یکی از انواع توری هایی است که در فنس کشی مورد استفاده قرار می گیرد. این توری استحکام بالایی دارد و می توان از آن برای تحمل بار مانند مهار کردن سنگ و جلو گیری از سقوط اشیاء سنگین استفاده نمود.

یکی دیگر از خصوصیات توری حصاری گابیون، شکل پذیری بالای آن می باشد .

توری حصاری فنس زنجیری یک ساختار فوق العاده خاص در بین توری و حصار ها دارد. در این نوع توری، هیچ نوع تار و پودی وجود ندارد و فقط یک رشته فلز گالوانیزه گرم، به صورت زنجیره ای و در عرض توری به یکدیگر بافته شده است.

از این توری برای فنس کشی جهت مصارف کشاورزی، ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. طول عمر مفید این توری بیش از پنجاه سال است. این توری بدون هیچ زنگ زدگی و اکسید شدگی، سالم باقی می ماند.

از دیگر مزیت های این توری می توان به استحکام بالا و انعطاف پذیر بودن آن نام برد.

فنس حصاری مربعی یکی از رایج ترین نوع های فنس و توری جهت فنس کشی به شمار می آید. اندازه این فنس مربع ساده می باشد که در ضخامت و اندازه های متفاوتی در بازار مواد و مصالح موجود می باشد.

توری و فنس حصاری با روکش یو پی وی سی بیش تر در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از توری و فنس گزینه مناسبی برای فنس کشی جهت جلو گیری از برق گرفتگی شدید می باشد.

از مزیت های این توری می توان به این اشاره نمود که در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند زیرا آن را با روکشی از فلز گالوانیزه می پوشانند.

سیم خار دار یکی از قدیمی ترین توری ها و حصار ها می باشد. لازم به ذکر است که شکل ظاهری سیم خار دار با توری کاملا متفاوت است. اما عمل کردی کاملا مشابه با فنس و توری دارد.

شما برای انتخاب بهترین فنس و توری جهت فنس کشی می توانید از گروه مهندسی پردیس سازه راهنمایی گیرید.

موارد کار برد فنس و تور حصاری در فنس کشی

 1. حصار دور زمین های ورزشی
 2. فنس کشی جهت دیوار های خانه و ویلا
 3. حصار یا سیم خار دار جهت استفاده در بالای دیوار ها
 4. جلو گیری از سقوط سنگ در مناطق کوهستانی و پر شیب
 5. استفاده در مناطقی خاص جهت محافظت
 6. قفس های مراقبت از حیوانات
 7. مناطق محافظت شده و نظامی
 8. جهت محافظت از توربین ها و نیرو گاه ها

طول عمر فنس به چه چیز هایی بستگی دارد؟

طول عمر فنس به چهار المان بستگی دارد:

 1. نوع مفتول
 2. قطر مفتول به کار رفته
 3. اندازه چشمه های بافته شده توری حصاری
 4. شرایط آب و هوایی

پایه فنس و انواع آن

برای نگه داری توری و فنس، نیاز به پایهمی باشد. به طور معمول جنس پایه فنس از آهن، چوب یا بتن است. که مبنی بر مکان مورد استفاده، جنس پایه مشخص می شود.

توجه داشته باشید در صورتی که پایه ها در فاصله ای غیر استاندارد نصب شود، امکان دفرمه شدن فنس و توری وجود دارد . هم چنین دیگر استحکام کافی را نخواهند داشت. باید در نظر داشته باشید که پایه فنس باید در فواصل نزدیک به هم نصب شود تا از استحکام کافی بر خوردار باشد.

به طور معمول حد فاصل استاندارد برای نصب هر پایه فنس، بین سه تا چهار متر می باشد. لازم به ذکر است که پایه فنس جهت نگه داری و نصب توری های محافظتی مانند توری حصاری، توری مرغی و توری گابیون استفاده می گردد.

انواع پایه فنس:

 1. پایه فنس بتنی
 2. پایه فنس فلزی

نحوه تعیین قیمت فنس کشی

قیمت فنس کشی بسته به ضخامت و متراژی که شما در نظر دارید، مشخص می گردد. نوع قیمت گذاری جهت فنس کشی ، به ازاری هر متر مربع محاسبه می شود. نیز شما باید هزینه نصب پایه ها را نیز در نظر بگیرید.

برای قیمت گیری راحت فنس کشی می توانید، با گروه مهندسی پردیس سازه تماس گیرید.

چرا برای فنس کشی به سراغ گروه مهندسی پردیس سازه برویم؟

گروه مهندسی پردیس سازه، با مشخص کردن قیمت های انواع متریال و کار مزد آن ها ، برای شما این زمینه سازی را کرده اند، تا با هر بودجه ای بتوانید فنس کشی خود را انجام دهید.

تنها کافی است شما به سایت گروه مهندسی پردیس سازه مراجعه نموده و در خواست خود را به همراه یک شماره تماس ثبت نمایید. پس از آن مشاوران این گروه با شما جهت بررسی در خواستتان تماس خواهند گرفت.

از دیگر خدمات گروه مهندسی پردیس سازه می توان به : طراحی دکوراسیون ، کاغذ دیواری ، دیوار کشی با آجر ، ایزوگام ، قیر گونی ،آجر نما ، سیمان کاری ، گچ کاری ، گچ بری ، لوله کشی آب، شاسی کشی نما ، نقاشی با رنگ روغن، سنگ فرش ، نرده ، سنگ آنتیک ، سنگ کاری ، درب و پنجره ، رابیتس بندی ، جوشکاری ، کابل کشی ، کاشی و سرامیک، سنگ کاری نما با سنگ تراورتن و… اشاره نمود.

از پروژه های اجرا شده توسط این گروه می توانید داخل سایت دیدن نمایید.

بروزترین وبسایت اطلاعات و خدمات ساختمانی

 

پردیس سازه قیمت ها و تغییرات را با دید باز رصد می کند و تغییرات را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع همکاران و کاربران گرامی می رساند. لازم است یادآور شویم که تعرفه های ساختمانی در سالها و فصول مختلف و نیز با توجه به نرخ تورم متغیر است. از اینرو قبل از انجام هر پروژه ساخت و ساز، حتما بررسی های لازم برای برآورد و تامین هزینه های لازم و نیز مدیریت هزینه ها را به عمل آورید. پیشبینی غیر دقیق و تامین نابهنگام مصالح می تواند تاخیرات و هزینه ها را نامتعارف نماید.

بروزترین سایت خدمات ساختمانی

در صورت لزوم می توانید با ما از طریق کانال های اجتماعی از جمله تلگرام، واتساپ که در بخش تماس درج شده اند، در تماس باشید. 

بروزترین وبسایت اطلاعات ساختمانی

خدمات ساختمانی پردیس سازه افتخار دارد که با تحقیقات میدانی، آخرین لیست هزینه خدمات ساختمانی را ارائه می کند. از این رو مدعی عاری از نقص نیستیم و از شما همکاران گرامی تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در این راه یاری نمایید.

فایل هزینه کلیه کارهای ساختمانی

فایل کامل اجرت لوله کشی ساختمان

فایل کامل دستمزد برق کشی ساختمان

فایل کامل دستمزد نقاشی ساختمان

هزینه ساخت هر متر مربع ساختمان در سال 98

داکیومنت زمانبندی و هزینه ساخت پروژه مسکونی شش طبقه در سال 98


مرکز دانلود فایل های کاربردی خدمات ساختمانی

هزینه ساخت هر متر مربع ساختمان در سال 98

سفارش خدمات ساختمانی (مشاوره و طراحی، برآورد هزینه، بنایی، رابیتس بندی، نقاشی، گچ کاری، فنس کشی، جوش کاری و …)

اشتراک گذاری این برگه
خدمات انلاین
ارسال
error: Content is protected !!